Výsledky šternberského trojboje 2017

Na šternberském Trojboji II. se letos účastnilo 13 dvojic z kategorie muži, 3 dvojice z kategorie ženy a 17 dvojic z kategorie mix. Doprovod závodníků mohl využít snídaně nebo obědu v hotelové restauraci a děti si zaskákaly v nafukovacím hradu.

Všichni přišli s dobrou náladou, počasí závodníkům přálo - bylo krásných 13 stupňů, mírný větřík (opravdu milé počasí oproti loňskému ročníku, kdy bylo asi 25 stupňů).

Moc děkujeme všem našim sponzorům, kteří závod podpořili, a to Staropramenu, Kofole, Janě Nachtigalové - ovoce, zelenina, zdravá výživa v Bystřici, Petru Čápovi - Esatrade, Sboru dobrovolných hasičů Český Šternberk, spolupořádající Sambě - půjčovně lodí a Parkhotelu Český Šternberk.

Jsme rádi, že závod přežili všichni ve zdraví (lékařská pomoc byla připravena ;-) ) a těšíme se na třetí ročník, který bude 19.5.2018.

Věříme, že pokoříme hranici 100 účastníků.

Výsledky naleznete pod těmito odkazy: celkové, muži, ženy, mix

Fotky, alespoň některé, najdete na stránkách facebooku nebo ve fotogalerii. Omlouváme se předem těm, kteří se nenajdou, ale množství fotek bylo převelké ;-) Zájemcům pošleme fotky přes web úschovny.

Šternberský trojboj 2017